Експертна оцінка рухомого майна, товарів, обладнання і іншої власності

Как создать новогоднее настроение?
Выбираем монитор!
Как быстро погасить кредит.

Last Updated on 2020-10-12 by admin

Експертна оцінка рухомого майна, товарів, обладнання і іншої власності

Велика кількість рухомого майна використовується людьми щоденно. Кожної хвилини ми користуємось телефоном, комп’ютером, автомобілем або іншим обладнанням. Всі ми живемо в приватному будинку або в квартирі. І саме оценка недвижимости визначає вартість Вашої квартири, земельної ділянки або будівлі.

Вам потрібно розділити майно? Ви йдете до суду і надаєте там висновок про вартість Вашого активу. Там вже приймають рішення щодо розподілу і Ви отримуєте свою частку. І так вирішується безліч потребу: від списання до постановки на баланс компанії через бухгалтерію.

Для того, щоб визначити вартість частки бізнесу, потрібно замовити і провести експертну оцінку корпоративних прав: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenka-korporatyvnyih-prav/.

Експертна оцінка поділяється на основні напрямки і спеціалізації. Оцінювач цінних паперів не може бути експертом в визначенні вартості нерухомості і навпаки

Цінні папери мають свої особливості. Визначити їхню вартість досить не просто. Ще важче це зробити в країні, де просто відсутній ринок цінних паперів і не проводяться торги на біржах. Без якісних котирувань дуже погано зорієнтуватись із цінами на акції чи облігації.

Тому для оцінки часто використовують дані щодо фінансової звітності компанії, а також відомості щодо переліку активів, основних засобів підприємства.

Оцінювач квартир має добре орієнтуватися в населеному пункті, де він працює. Знання ринку, всіх зон міста, дає можливість максимально точно визначати ринкову вартість житла. Дізнавайтесь про це більш детально: https://www.khoriv.kiev.ua/otsenschyk-kvartyryi-stoymost-otsenky-kvartyryi/.

На ринкову вартість землі впливає не тільки її вміст гумусу та інші показники родючості. Важливу роль відіграє і її адреса, тобто місце розташування ділянки

Експертна грошова оцінка має теж свої унікальні особливості при розрахунках. Ми маємо врахувати наявність інженерних комунікацій. Якщо це ділянка для будівництва, то важливо щоб до ділянки була підведена електроенергія і водопостачання.

Про те, в чому основні відмінності між експертною і нормативною оцінкою, Ви можете прочитати в даній статті: https://www.khoriv.kiev.ua/ekspertnaya-denezhnaya-otsenka-yly-normatyvnaya-otsenka-zemly-kakaya-mezhdu-nymy-raznytsa/.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0